Frezowanie specjalne

   W odpowiedzi na wyzwania współczesnego, szybko rozwijającego się przemysłu w każdej dziedzinie konieczne było stworzenie takich metod obróbki, które sprostają stawianym wymaganiom. Wszystkie branże mimo różniących je obszarów działania oczekują sprawności, szybkości i profesjonalizmu usług, z których korzystają.

frezowanie specjalne

   Uzyskiwanie płaskich, pozbawionych niedoskonałości powierzchni spełniających najbardziej rygorystyczne normy to zadanie, które realizujemy nawet w najbardziej utrudnionych warunkach. Naszym zadaniem jest przeniesienie standardów dokładności obróbki stacjonarnej poza ograniczenia maszyn i urządzeń.

   Frezowanie przy użyciu przenośnych maszyn, które można zamontować na dowolnej części maszyny wymagającej interwencji, pozwala dopasować procedurę postępowania do każdego zadania indywidualnie, a ponadto weryfikować na bieżąco osiągane rezultaty. Uzyskanie precyzyjnych parametrów oraz właściwej geometrii zarówno podczas przygotowywania komponentów nowych konstrukcji, jak i przy modernizacji i legalizacjach eksploatowanych elementów bez nieodzowności wykonywania obróbki w warsztacie. Dzięki możliwościom technologii stworzonej przez naszą kadrę oraz całkowitej swobodzie dostępności najwyższej jakości sprzętu przestało istnieć pojęcie standardowego zlecenia. Każde zadanie jest okazją do rozwoju palety naszych możliwości.