Gwintowanie, nacinanie gwintów

    Obróbka mobilna to kompleksowe rozwiązania dla wszystkich dziedzin przemysłu. Kompletne działania mają również zastosowanie w dziedzinie otworów, gdzie oprócz ich wiercenia i nadawania odpowiedniej wielkości i struktury, możliwe jest ich gwintowanie. Zakres dostępnych rozmiarów owych gwintów to rozpiętość między zupełnie niewielkimi (M10 czy M12) a takimi o średnicach nawet M58. Możliwe jest wykonanie ich zarówno w nowo powstających konstrukcjach, jak i przy modernizowanych czy odnawianych otworach zespołów poddanych eksploatacji.

gwintowanie

    Gwintowanie to rodzaj obróbki często połączony z odwiercaniem. Tworzenie nowego gwintu o większej średnicy pozwala przywrócić właściwe funkcjonowanie maszyny po usunięciu zbędnej śruby itp. Jako jedyni w Polsce posiadamy własną technologię obróbki mobilnej gwintów wielkogabarytowych o średnicach dochodzących nawet do M200. Połączenie specjalistycznych, kompaktowych maszyn i strategii działania naszych inżynierów pozwala na wykonanie każdego zadania, nawet takiego o utrudnionej lokalizacji i nietypowym kształcie.

    Dzięki zastosowaniu rozwiązań w pełni mobilnej obróbki możliwe jest pozbycie się szeregu problemów napotykanych w czasie planowanych remontów i modernizacji, jak również niespodziewanych awarii. Co więcej są to sposoby o znacznej oszczędności czasu, które pozwalają na szybki powrót do w pełni efektywnej pracy. Do każdego projektu dobieramy indywidualne rozwiązania, nawet jeśli są pojedynczymi przypadkami. Nie ma znaczenia branża, w której przyjdzie nam działać, dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta.

Maszyny do gwintowania i nacinania gwintów

t725

Gwinciarki T30, T725
Max. rozmiar gwintowania 76 mm
184 mm
Zasilanie hydrauliczne

Download

Specyfikacja

gwinciarka cma

Gwinciarki GH-20D, GHR-30D,
GHR-40D, GHR-60D
Wydajność w stali <50 kg M3 – M60
Moment obrotowy 105-275N m

Download

Specyfikacja

frezarka cnc

Maszyna specjalna
Frezarka CNC
Średnica gwintu do M200
Długość gwintu do 470 mm

Download

Specyfikacja