Odkręcanie śrub

    W wielu branżach, ze względu na konieczność zachowania szczelności i prawidłowości połączeń, jest położony duży nacisk na towarzyszące połączeniom śruby. Dla takich gałęzi przemysłu jak dział chemiczny, petrochemiczny czy energetyka, technologia odkręcania i przykręcania śrub pozwala na prawidłowe funkcjonowanie całego zespołu przedsiębiorstwa.

odkręcania śrub

    Kiedy nie da się odkręcić czy usunąć zerwanej śruby, nierzadko zablokowane jest działanie całego zakładu. Wdrażana przez nas w życie własna technologia pozwala na realizację takich zadań, nawet jeśli są to pojedyncze zlecenia o zindywidualizowanych parametrach. Ponieważ procedura postępowania została opracowana przez nasz zespół możliwe są wszelkiego rodzaju modyfikacje, które pozwolą na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów.

    Poprawne połączenie aparatury procesowej, rurociągu czy innych elementów spotykanych w przemyśle pozwala na długotrwałą i efektywną eksploatację. Szybkie rozwiązanie problemów napotykanych podczas regularnych przeglądów, planowanych modernizacji czy nagłych awarii z wykorzystaniem technologii odpowiedniego naprężenia i luzu zapewnia sprawność działania i bezpieczeństwo.

Klucze i napinacze

klucze hydrauliczne

Klucze do nakrętek RTP2600, RTP8100,
RTP1300-HR20, RTP4100-HR25
Moment obrotowy 2600 N m
8100 N m
1300 N m
4100 N m
Zasilanie pneumatyczne

Download

Specyfikacja

klucze dynamiczne

Klucze dynamometryczne z serii RT
Moment obrotowy od 74 do 71180 N m
Rozmiar uchwytu 1/2”, 3/4”, 1”, 1-1/2”, 2-1/2”

Download

Specyfikacja

Napinacze śrub

napinacz

  • Dostępne warianty górnego i dolnego kołnierza
  • Stałe napinanie śrub
  • Możliwość konfiguracji połączeń hydraulicznych

Download

Specyfikacja