Obróbka otworów stożkowych

   Technologia obróbki maszynami mobilnymi opracowana przez naszych inżynierów odpowiada potrzebom każdej gałęzi przemysłu. Dostosowanie się do różnych rozmiarów otworów pozwala na pracę nawet na wielkogabarytowych zespołach, a pełna kompaktowość maszyn obróbczych likwiduje problem trudnego dostępu do miejsc wymagających interwencji.

Obróbka otworów stożkowych

   Otwory stożkowe najczęściej spotykane w przemyśle stoczniowym, m.in. w połączeniu płetwy i flapu, wymagają zastosowania takich rozwiązań, które zapewnią właściwe przyleganie stożka do trzpienia, nawet przy dużych rozmiarach maszyny czy średnicy otworów. Dzięki naszym sposobom postępowania elementy ruchome osiągają właściwe przyleganie i współosiowość oraz brak luzów umożliwiających niekontrolowane wypadnięcie danej części.

Obróbka otworów stożkowych

   Prace dotyczące połączeń, gdzie występują otwory stożkowe to zadania, w których oczekiwane jest osiągnięcie współosiowości, zachowanie odpowiedniego kąta nachylenia oraz rozstawu i wymiarów samych otworów. Ponadto nieodzowne jest przywrócenie właściwej struktury powierzchni. Wszystkie powyższe wymagania spełnia technologia wykorzystywana przez nas w obróbce mobilnej.

Obrabiarki do otworów stożkowych
Maszyny specjalne

maszyna do otworów stożkowych

Posiadamy własną technologię i możliwości precyzyjnej obróbki otworów stożkowych w różnych konfiguracjach (pojedynczy otwór; linia otworów) stosowanych przy połączeniach flapu ze sterem, osadzeniu trzonu sterowego. Mamy sprzęt do obróbki zarówno małych, jak i dużych otworów.

Download

Specyfikacja